сите категории

Производи

Дома>Производи>Штрајнер

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601282137100442.jpg
Нерѓосувачки челик Цистер Y тип CF8 DN25 200WOG

Нерѓосувачки челик Цистер Y тип CF8 DN25 200WOG


Кина нерѓосувачки челик CF8 Y шема за нацрти: NPT BSP Y-цедилки, тело ASTM A182 CF8, екран SS304, 1/2 инчи (DN15), притисок 200 ЗОИ.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

● Клучни зборови: Цистер од типот не'рѓосувачки челик CF8 DN25 200WOG
Type Тип на вентил: Y-цедилка
Material Материјал за тело: ASTM A182 CF8 CF8M CF3
Materials Поправете материјали: SS304
● Притисок: 200wog
● Големина: 1/2 "(DN15)

Испраќам барање