сите категории

Производи

Дома>Производи>Штрајнер

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601282503733985.jpg
Фалсификувани челични цедилки од типот Y, ASTM A105, 1 инч, класа 800LB

Фалсификувани челични цедилки од типот Y, ASTM A105, 1 инч, класа 800LB


Кина фалсификуван челик Y-цедилка Производител: цедилки за тип Y, тело ASTM A105, 1 инч, класа 800 LB, екран SS304.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

● Клучни зборови: 1 "јаглероден челик A105 Y-цедилка, Класа 800LB, екран SS 304
Type Тип на вентил: Y-цедилка
Material Тело материјал: A105, LF2, F11, F22, F51
● Поправете материјали: Не'рѓосувачки челик
● Притисок: Класа 800 (PN20)
● Завршува: НПТ
● Големина: 1 "(DN25)

Испраќам барање