сите категории

Производи

Дома>Производи>Штрајнер

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601284687422989.jpg
ASTM A216 WCB Y-цедилка, 10 инчи, 150 LB

ASTM A216 WCB Y-цедилка, 10 инчи, 150 LB


Кина јаглероден челик WCB Y-цедилка Производител: WCB Y Тип цедилки, ASTM A216 WCB тело, 4 инчи, класа 150 LB, екран SS304. Сликарство во сина или жичка.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

● Клучни зборови: 10 "јаглероден челик WCB Y-цедилка, притисок од 150 #, екран SS 304
Type Тип на вентил: Y-цедилка
Material Тело материјал: WCB, WPB, CF8, CF8M, CF3, CF3M
● Поправете материјали: Не'рѓосувачки челик
● Притисок: Класа 150 (PN20)
● Завршува: Прирабнички завршува FF
● Големина: 8 "(DN200)

Испраќам барање