сите категории

Производи

Дома>Производи>Штрајнер

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601285398370135.jpg
ASTM A126 Gr B Y-цедилка, наведени UL, DN300

ASTM A126 Gr B Y-цедилка, наведени UL, DN300


Кина ASTM A126 Y Шарена цевка: UL наведени Y-цедилки, тело ASTM A126 одделение Б, екран SS304, 12 инчи (DN300), притисок 175 PSI, ANSI B16.1 со прирабница.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

● Клучни зборови: U-Listed Y-Strainer 175 PSI 12 "
Type Тип на вентил: Y-цедилка
Material Материјал за тело: ASTM A126 одделение Б.
● Поправете материјали: Не'рѓосувачки челик
● Притисок: 175PSI
Standard Стандарден прирабник: ANSI B16.1
● Големина: 12 "(DN300)

Испраќам барање