сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601340799241015.jpg
NPT Globe Valve, WCB, 0.5 инчи, класа 150

NPT Globe Valve, WCB, 0.5 инчи, класа 150


Кина NPT Globe вентил Производител: NPT Globe вентили, кастинг вентил, WCB, големина 1/2 инчи (DN15), рејтинг CL150, NPT завршува, облога на сива површина.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

производ Функција

● Клучен збор: NPT Globe вентил, Вентил од не'рѓосувачки челик, Globe вентил, Casting Steel вентил
● Име: Вентил со навој Глобус
● Материјал: WCB, CF8, CF8M
● Големина: 1/2 инчи
● Завршува: NPT, FNPT, BSP
Treatment Површинска обработка: Ni
● Оценка: 1000WOG

Испраќам барање