сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601341136306609.jpg
Интегрален вентил за глобус, диск со вртлив приклучок, 4 инчи

Интегрален вентил за глобус, диск со вртлив приклучок, 4 инчи


Интегрален вентил на алуминиумски бронзен кинески вентил: ASTM CF8 вентили за глобус, тип на интегрален вртежен приклучок, BB, OS&Y, прирабнички FF крај, класа 150, 6 инчи.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

● Клучни зборови: Вентили со глобус ASTM CF8, интегрален тип, BB, OS&Y, диск за вртлив приклучок, крај на прирабницата, FF, 150 # 6 "
Type Тип на вентил: Глобусни вентили, Интегрален тип, Диск за тип на вртежен приклучок
Material Материјал на телото: CF8, CF8M, CF3, CF3M
● Поправете материјали: Не'рѓосувачки челик
● Притисок: Класа 150 (PN20)
● Завршува: Прирабнички завршува FF
● Големина: 8 "(DN200)

Испраќам барање