сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601342683246174.jpg
CS, SS Globe вентил, 150LB-600LB, 2-24 инчи

CS, SS Globe вентил, 150LB-600LB, 2-24 инчи


Кина CS, SS Globe вентил: 150LB-600LB, 2-24 инчи Globe вентили во јаглероден челик, легиран челик и не'рѓосувачки челик, прирабнички и заварени краеви.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Спецификација за производ

Materials Тела материјали: јаглероден челик, легиран челик, не'рѓосувачки челик, леано челик, монел.
● Одделение: WCB, LCB, WC1, WC6, WC9, C5, C12, CF3, CF3M, CF8, CF8M.
● Применлива температура: -196 до 650 степени Целзиусови.
● Стандарди: API, ANSI, BS, DIN и JIS.
● Притисок: 150LB-600LB (PN1.6-PN64).
● Големина: 2-24 инчи (DN50-DN600).
● Поврзување: Прирабно и заварено со задник. 

Испраќам барање