сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601346056356353.jpg
Глобусен вентил ASTM A182 F91, заварен со приклучок, 1 инч, CL1500

Глобусен вентил ASTM A182 F91, заварен со приклучок, 1 инч, CL1500


Кина ASTM A182 F91 вентил за глобус Производител: ASTM A182 F91 вентил за глобус, фалсификуван вентил за глобус, класа 1500, 1 инч, трим 5 #, заварени со штекери (SW) завршува

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Карактеристики на производот

● Клучни зборови: GLOBE VALVE 1500LB SW END 1Инч ASTM A182 F91.
Type Тип на врска: Вентил за заварување со штекери.
Type Тип на вентил: Вентил со глобус.
Material Материјал за тело: ASTM A182 F91.
● API600 Скратен број: 5 #.
● Класа: 1500LB (PN250).
● Големина: 1 инч (DN25).
● Крај: SW.

Испраќам барање