сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601345610470330.jpg
Глобусен вентил ASTM A182 F316, висок притисок DN15, 2500 #, PSB

Глобусен вентил ASTM A182 F316, висок притисок DN15, 2500 #, PSB


Кина ASTM A182 F316 Глобусен вентил Производител: ASTM A182 F316 Материјал, класа 1500 LB (PN250), големина 1 инч (DN25), заварени краеви на задник, облога 5 #.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Карактеристики на производот

● Клучни зборови: GLOBE VALVE 1500LB BW END 1inch ASTM A182 F11.
Type Тип на врска: Заварен глобусен вентил со задник.
Type Тип на вентил: Вентил со глобус.
Material Материјал за тело: ASTM A182 F316.
● API600 Скратен број: 5 #.
● Класа: 1500LB (PN250).
● Големина: 1 инч (DN25).
● Крај: BW.

Испраќам барање