сите категории

Производи

Дома>Производи>Глобус вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601346480311014.jpg
Поврзување ASTM A182 F11 Глобусен вентил 1инч Класа 1500LB BW

Поврзување ASTM A182 F11 Глобусен вентил 1инч Класа 1500LB BW


Кина ASTM A182 F11 Вентил за глобус Производител: ASTM A182 F11 материјал, класа 1500 LB (PN250), големина 1 инч (DN25), заварени краеви на задник, Triml 5 #.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Карактеристики на производот

● Клучни зборови: GLOBE VALVE 1500LB BW END 1inch ASTM A182 F11.
Type Тип на врска: Заварен глобусен вентил со задник.
Type Тип на вентил: Вентил со глобус.
Material Материјал за тело: ASTM A182 F11.
● API600 Скратен број: 5 #.
● Класа: 1500LB (PN250).
● Големина: 1 инч (DN25).
● Крај: BW.

Испраќам барање