сите категории

Производи

Дома>Производи>Портален вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601370056695165.jpg
WCB Вентил на портата 4 инчен 150LB RF

WCB Вентил на портата 4 инчен 150LB RF


WCB фрлачки челик, Вентили со полна дупки, BB, OS&Y, 2 инчи, 150LB, опсег F6a, клин.


Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Карактеристики

Standard Стандарден дизајн: ANSI B16.34 API 600
Material Тело материјал: WCB, LCB, WC6, WC9, C12, C5, CF8, CF3, CF3M, CF8M
● Номинален дијаметар: 2 "до 24"
● Притисок: 150LB - 2500LB
● Крајна врска: Прирабничка RF. РТЈ
● Лице в лице: ASME B16.10.
● Начин на работа: Рачно тркало
● Тест и проверка: API 598

Испраќам барање