сите категории

Производи

Дома>Производи>Портален вентил

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601371276914197.jpg
Вентил за портата за ножеви од не'рѓосувачки челик ASTM A351 со целосна дупка BB OS&Y

Вентил за портата за ножеви од не'рѓосувачки челик ASTM A351 со целосна дупка BB OS&Y


Вентил за портата ASTM A351: Вентили со полно дупче, BB, OS&Y, 2 инчи, 150LB, ASTM A351 CF8M тело, ASTM SS316 Поправка, NBR запечатување, флексибилен клин.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Карактеристики

Standard Стандард за дизајн: ANSI
Material Материјал за тело: ASTM A351 CF8, CF8M, CF3, CF3M
● Номинален дијаметар: 4 ". (DN100)
● Притисок: 150LB.
● Крајна врска: Прирабница RF.
● Лице в лице: ASME B16.10.
● Начин на работа: Рачно тркало.
Material Материјал за запечатување: НБР
● Тест и проверка: API 598.

Испраќам барање