сите категории

Производи

Дома>Производи>Проверете го вентилот

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601351320153851.jpg
Проверлив вентил ASTM A105, DN25, API 602

Проверлив вентил ASTM A105, DN25, API 602


Кина ASTM A105 Проверен вентил Производител: ASTM A105 Проверен вентил, ASTM A105 вентил тело, 13% Cr исечок, 1 инч (DN25), API 602 стандард, површинска обработка.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

спецификации

● Дизајн: ASME B16.34 / BS 1868
● Лице в лице: ASME B16.10
● Крај до крај: ASME B16.10
● Крајна прирабница: ASME B16.5
End BW Крај: ASME B16.25
● Тест: API 598
● Специјално: NACE MR-01-75


функција

● Име: Фалсификуван вентил за проверка на замав NPT
Material Материјал за тело: ASTM A105
● Намали: 13% Cr
● Големина: 1 "(DN25)
● Стандард: API 602

Испраќам барање