сите категории

Производи

Дома>Производи>Проверете го вентилот

https://www.titanvalves.com/upload/product/1601359886817773.jpg
Алуминиумски бронзен вентил за замав, C95800 DN80, PN100

Алуминиумски бронзен вентил за замав, C95800 DN80, PN100


Кина Алуминиумски бронзен вентил за замав Производител: Алуминиумски бронзен вентил за замав, ASTM B148 C95800, DN80, PN100, API 6D, RF завршува.

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Опис

Кина Алуминиумски бронзен вентил за замав Производител: Алуминиумски бронзен вентил за замав, ASTM B148 C95800, DN80, PN100, API 6D, RF завршува
Завртен капак
Диск за замав
6 "& Поголем со Око
4 "и поголем со обоен око (300Lb)
Со поминување по барање


спецификации

● Дизајн: ASME B16.34 / BS 1868
● Лице в лице: ASME B16.10
● Крај до крај: ASME B16.10
● Крајна прирабница: ASME B16.5
End BW Крај: ASME B16.25
● Тест: API 598
● Специјално: NACE MR-01-75


функција

● Тип: Вентил за проверка на замав
● Големина: 3 инчи (DN 80)
Ure Притисок: 600 ЛБ (PN 100)
● Завршува: RF
● Стандард: API 6D
● Тело на материјалот: Алуминиумски бронзен вентил C95800 ASTM B148
● Намали: ASTM B148

Испраќам барање